Facebook
Notes ofert

Komfort Nieruchomości

Działki Dołuje

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działek budowlanych znajdujących się na terenie wsi Dołuje i jej okolicach. Dołuje znajdują się w powiecie polickim, gminie Dobra. Mimo delikatnego oddalenia od miasta dzięki dobrze zaplanowanej infrastrukturze drogowej, łatwo dostać się ze wsi do Szczecina lub pobliskich miejscowości . Jeśli więc cenią sobie Państwo spokój i ciszę z dala od miejskiego gwaru, przy jednocześnie łatwej komunikacji ze Szczecinem, to gorąco zapraszamy do zapoznania się ofertą z kategorii Działki Dołuje. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z przedstawionymi tutaj propozycji oraz przygotują stosowna ich prezentację.

Formularz kontaktowy

sortuj według
Działki | Sprzedaż [ drukuj oferty z listy ]

Poszukujesz działki w Szczecinie lub okolicach? Świetnie trafiłeś/aś. W tym miejscu znajdziesz nasze propozycje związane ze sprzedażą działki w miejscowości Dołuje. Zapewniamy bezpieczną sprzedaż, kupno, wynajem nieruchomości zarówno w Szczecinie, jego dzielnicach (np.Bezrzecze) jak i pobliskich miejscowościach (m.in. Warzymice, Mierzyn).

Biuro nieruchomości Szczecin Komfort to zespół wyspecjalizowanych doradców, którzy w każdej chwili chętnie doradzą i zaprezentują wybrane przez Państwa oferty z naszej bazy. Pomagamy również w otrzymaniu pożyczki na kupno mieszkania z naszej bazy.

Zajmujemy się również skupem działek, lokali użytkowych, zadłużonych nieruchomości, zadłużonych domów obciążonych w księdze wieczystej np. komornikiem.

Zapraszamy do zapoznania się z bazą propozycji i kontaktu z naszymi specjalistami.
Najnowsze oferty

prosto na Twój e-mail