Facebook
Notes ofert

Komfort Nieruchomości

Domy na sprzedaż Szczecin | Domy Szczecin

Świeże powietrze, cisza, spokój i ciekawa lokalizacja z dala od miejskiego szumu są idealnymi powodami, aby wyprowadzić się do własnego domu. W tej kategorii znajdą Państwo szeroką ofertę prezentującą Domy na sprzedaż w Szczecinie i okolicach (m.in. Police Mierzyn, Stepnica), jak również i innych lokalizacjach województwa zachodniopomorskiego (tj. Nowogard, Goleniów, Dziwnówek). Prezentujemy dla Państwa bardzo szeroką ofertę prezentującą domy na sprzedaż zróżnicowane pod kątem powierzchni mieszkaniowej jak i wielkości działki, ilości pięter oraz standardu wykończenia wnętrz. Dopasowujemy ofertę tak, by każdy znalazł coś dla siebie - czy to rodzina z kilkorgiem dzieci, młode małżeństwo, czy też osoby zwyczajnie poszukujące spokoju z dala od gwaru i hałasu z miasta.


Do Państwa dyspozycji dostępni są doradcy naszego biura nieruchomości, którzy przygotują prezentację oferty z kategorii domy na sprzedaż oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. Zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji i kontaktu z naszym biurem.

Formularz kontaktowy

sortuj według
Domy | Sprzedaż [ drukuj oferty z listy ]

Poszukujesz domu w Szczecinie lub okolicach? Trafiłeś/aś w odpowiednie miejsce. W tym miejscu znajdziecie Państwo nasze oferty związane z kupnem domu w miejscowości Szczecin. Zapewniamy bezpieczną sprzedaż, kupno, wynajem lokalu zarówno w Szczecinie, jego dzielnicach (np.Warszewo) jak i pobliskich miejscowościach (m.in. Dołuje, Mierzyn).

Agencja nieruchomości Szczecin Komfort to zespół wyspecjalizowanych doradców, którzy w każdej chwili chętnie doradzą i pokażą wybrane przez Państwa oferty z naszej bazy. Pomagamy również w uzyskaniu kredytu na kupno domu z naszej bazy.

Zajmujemy się również kupnem mieszkań, udziałów w nieruchomościach, zadłużonych nieruchomości, zadłużonych domów obciążonych w księdze wieczystej np. hipoteką.

Zachęcamy do zapoznania się z bazą propozycji i kontaktu z naszymi doradcami.
Najnowsze oferty

prosto na Twój e-mail