Facebook
Notes ofert

Komfort Nieruchomości

Działki budowlane Szczecin Mierzyn

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty działek budowlanych znajdujących się na terenie Mierzyna i okolic. Mierzyn leży w bezpośrednim sąsiedztwie Szczecina oraz innymi większymi miastami województwa co daje możliwość szybkiej komunikacji między miastami. Jesteśmy przekonani, że oferta naszych działek budowlanych idealnie wpasuje się w Państwa wymagania.

Formularz kontaktowy

sortuj według
Działki | Sprzedaż [ drukuj oferty z listy ]

Poszukujesz działki budowlanej w Szczecinie lub okolicach? Świetnie trafiłeś/aś. W tej kategorii znajdziesz nasze propozycje związane ze sprzedażą działki w miejscowości Mierzyn. Zapewniamy bezpieczną sprzedaż, kupno, wynajem nieruchomości zarówno w Szczecinie, jego dzielnicach (np.Bezrzecze) jak i pobliskich miejscowościach (m.in. Warzymice, Kołbaskowo).

Agencja nieruchomości Szczecin Komfort to zespół wykwalifikowanych doradców, którzy zawsze chętnie pomogą i zaprezentują interesujące Państwa oferty z naszej bazy. Pomagamy również w otrzymaniu kredytu na kupno domu z naszej bazy. Zajmujemy się również kupnem domów, udziałów w nieruchomościach, zadłużonych lokali obciążonych w księdze wieczystej np. hipoteką.

Zachęcamy do zapoznania się z bazą ofert i kontaktu z naszymi specjalistami.
Najnowsze oferty

prosto na Twój e-mail