Facebook
Notes ofert

Komfort Nieruchomości

Działki Szczecin | Działki budowlane Szczecin

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane w Szczecinie i okolicach. W zakładce Działki Szczecin znajdziecie Państwo działki budowlane idealnie do zamieszkania jak i wszelkiego rodzaju inwestycji. Zapraszamy do obejrzenia naszych ofert jak i kontaktu z naszym biurem nieruchomości

Formularz kontaktowy

sortuj według
Działki | Sprzedaż [ drukuj oferty z listy ]

Poszukujesz działki budowlanej w Szczecinie lub okolicach? Trafiłeś/aś w odpowiednie miejsce. W tym miejscu znajdziesz nasze propozycje związane ze sprzedażą działki w miejscowości Szczecin. Zapewniamy bezpieczną sprzedaż, kupno, wynajem nieruchomości zarówno w Szczecinie, jego dzielnicach (np.Warszewo) jak i pobliskich miejscowościach (m.in. Warzymice, Mierzyn).

Biuro nieruchomości Szczecin Komfort to zespół profesjonalnych doradców, którzy w każdej chwili chętnie doradzą i przedstawią interesujące Państwa oferty z naszej bazy. Pomagamy również w uzyskaniu pożyczki na kupno działki z naszej bazy.

Zajmujemy się również skupem domów, lokali użytkowych, zadłużonych nieruchomości, zadłużonych domów obciążonych w księdze wieczystej np. komornikiem.

Zachęcamy do zapoznania się z bazą ofert i kontaktu z naszymi specjalistami.
Najnowsze oferty

prosto na Twój e-mail